Sesli Sohbet Giriş için Tıkla

Sesli Chat Site Reklamları

SesliHal.Com | Sesli Sohbet, Sesli Chat, Sesli Siteler

Sesli Chat Site Reklamları

Değerli Sesli Hal takipçileri bu yazımda sizlere sitelerde atılan reklamlar ile ilgili bilgi vereceğim. Bir çok site biliyorsunuz ki diğer sitelere giriş yaparak reklam atmaktadır. İsterse 100 kullanıcısı olsun isterse hiç kullanıcısı olmasın reklam atılmaktadır. Çünkü Sanal dünya o kadar büyüktür ki reklam atılmadan site tanıtımı oldukça zordur. Zaten günlük hayatımızda reklam sürekli olmaktadır. Örnek verecek olursak..

Televizyonlar da bile yeri geliyor farklı kanalların dizilerin vs reklamları yapılıyor. Çünkü reklam çok büyük tanıtım aracıdır. O yüzden bazı sitelere reklam attığımızda hemen sitemize gelip argo kelimeler yazmalarına gerek yoktur. Biz rahatsızlık vermeden flod olarak reklamımızı atarak kullanıcılara sesli chat sitemizin varlığını bildirmek iseriz. Sesli Siteler de reklamlar genelde Google arama motorunda sesli chat ve diğer seslichat ile alakalı anahtar kelimelerde üst sıralarda yer alan sitelere yapılmaktadır. Çok nadiren de +100 üzeri kullanıcıya sahip sitelere yapılmaktadır. Amaç sadece siteyi duyurmak farklı bir amaç yoktur. Zaten kullanıcılar diledikleri sesli siteler de sohbet edebilirler. Bu konuda kimseyi zorlayamayız.

Sesli Hal ailesi olarak +50 odamız ile sizlere eşsiz bir chat ortamı sunuyoruz. Sizler de sitemizi ziyaret ederek ister ücretsiz yetki isterseniz de ücretsiz sesli sohbet odası kirayabilirsiniz. Lütfen sitemiz ile ilgili detaylı bilgi için bizlere ulaşınız. Tüm ziyaretçilerimize iyi eğlenceler dileriz. Hoşça kalınız.

 

Henüz Bir Yorum Yok

Yorum Ekle