Sesli Sohbet Giriş için Tıkla

Sesli Chat Özel Üyelik

SesliHal.Com | Sesli Sohbet, Sesli Chat, Sesli Siteler

Sesli Chat Özel Üyelik

Sizde sesli sohbet / sesli chat sayfalarındaki Özel üyeler gibi olmak istermisiniz?Özel üye avantajlarının neler olduğunu ve diğer detayları öğrenmek için tıklayınız.

SesliHal.Com sesli sohbet / sesli chat / kameralı sohbet sitemizde özel üyelik alımları başlamıştır.

Özel üyeler diğer üyelerimize göre daha fazla özelliğe sahiptir, bu özellikleri aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz.

Mavi Rumuz Üyeliği

Mavi Rumuz Üyeliğimiz Sayesinde Sohbet odalarımızda Kameralı ve Sesli Sohbet edebilir. Mavi Rumuzlar için Özel Olarak Belirlediğimiz Özel icona Sahip Olurlar. Rumuzunuzu ” dilediğiniz ” renk ile renklendirebilirsiniz. Ayrıca Mavi rumuz üyeliğimizin en önemli özelliği olan özel yazma ve sadece yazdığınız kişi ile ile ayrı bir pencerede özel konuşma imkanına da sahip oluyorsunuz.

Operator* Uyelik

Operator Uyeligimiz mavi rumuz uyelık paketlerimizde sundugumuz butun özellikleri sunmaktadir. Fakat Operator uyeligimizde sıfatiniz bizim icin ve sitemizin butun kullanicilari için görevli durumuna yükletecektir. Bu nedenle bu üyeligimizi sipariş ederken veya alırken lütfen size sunulan forumda veya sitemizin Genel Yoneticileri ile iletisime gecdiniz anda daha önce operatörluk yapıp yapmadıgınızı belirtiniz. Bu üyeligimizin diğer üyeliklere göre size kattıgı ayrıcalıklar ise Gag ( kurallara aykırı davranan kullanıcıyı sessiz duruma getirme ) Kick ( Kurallara aykırı davranan kullanıcıyı odadan atma) Mute ( kurallara aykırı davranan üyeyi o odada etkisiz hale getirme exit browser ( adindanda anlaşılabilecegi gibi kurallara aykırı olan kullanıcıyı sistemden ban vermeden uzaklaştırma, ve aynı zamanda kamerası açık userlerin kamerasını kural dışı hareketlerde sonlandırma hakkına sahipsiniz.

Telefonlar : 0537 868 09 66 S

Skype/Mail – patlapatla123

Saygılarımla

SesliHal.Com Site Sahibi

 

Henüz Bir Yorum Yok

Yorum Ekle