250 x 250 Reklam Alanı

Pana Film Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile ilgili önemli bir kan değişikliğine gitti. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin isim değiştirmesi ve Kurtlar Vadisi Darbe olarak 1. bölümü ile ekranlara getirilmesine karar verildi. Böylece Kurtlar Vadisi Pusu dizisi de 300. bölümü ile final yaparak tarih olmuş oldu

Pana Filmden Duyuru: Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin eski bölümleri 10 ekimden itibaren 360 Tv’de tekrarları ile ekranlara gelecek. Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni sezonu ise ocak 2017’den itibaren 360 TV’de ekranlara gelecek.Kurtlar Vadisi Pusu’nun eski bölümlerinin hafta içi her gün 360 TV’de yayınlanmasının ardından ocak ayında 360 TV’de yeni bölümleri ile ekranlara gelecek.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile ilgili ajanslara yeni bir haber düştü. Kurtlar Vadisi Pusu dizisi set ekibi ekim ayında Kurtlar Vadisi Darbe filmi çekimlerine başlayacak. Kurtlar Vadisi Darbe filminin çekimlerinin ise aralık ayında bitmesi planlanıyor. Kurtlar Vadisi Darbe filminin ardından ise Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonu ile yeni kanalı 360 TV’de olacak.

Peki Kurtlar Vadisi Pusu’nun Ocak 2017’da başlayacağı kesin mi?

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yapımcısı daha önce yine Kanal D ekranlarında Arka Sokaklar dizisinde Komser Murat rolü ile izleyicisi ile buluşan Uğur Pektaş ile anlaştı. Uğur Pektaş ise yeni sezon için başka bir yapım şirketi ile anlaşamayacak.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yapımcısı Pana Filmden gelen kesin bilgi yok; ancak Pana Filmin yeni sezon için cast çalışmalarına başlaması bu tip haberlerin çıkmasının en önemli nedeni olduğu düşünülüyor.

Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezon Başlama Tarihi

Daha önce Pana film Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 2016 2017 yeni sezonunda ekranlarda olmayacağı açıklamasının ardından Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile ilgili tüm çalışmalara ara verilmişti. Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni sezon senaryo çalışmaları ve oyuncu seçimi çalışmaları ise yeniden başladı. Bu durumda Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 2017 2018 yeni sezonunu beklemeden 2017 yılın başındada başlamasına kesin gözü ile bakılıyor.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı